Electrolux EWT136540W Guide de base
  • Télécharger
  • Ajouter à mon manuel
  • Imprimer
  • Page
    / 60
  • Table des matières
  • MARQUE LIVRES
  • Noté. / 5. Basé sur avis des utilisateurs
Vue de la page 0
návod k použití
használati útmutató
instrukcja obsługi
Инструкция по
эксплуатации
návod na používanie
Pračka
Mosógép
Pralka
Стиральная машина
Práčka
EWT 136540 W
Vue de la page 0
Résumé du contenu
Page 1 - EWT 136540 W
návod k použitíhasználati útmutatóinstrukcja obsługiИнструкция поэксплуатацииnávod na používaniePračkaMosógépPralkaСтиральная машинаPráčkaEWT 136540 W
Page 2
Page 3 - Bezpečnostní informace
Page 4 - Denní používání
Page 5
Page 6 - Tabulka programů
Page 7 - Čištění a údržba
Page 8 - Problémy při provozu
Page 9 - Instalace
Page 10 - MAXI 100 cm
Page 11 - Životní prostředí
Page 12
Page 13
Page 14 - Biztonsági információk
VÍZNYOMÁS MinimumMaximum0,05 MPa (0,5 bar)0,8 MPa (8 bar)Csatlakoztatás a vízhálózatra 20/27 típusÜzembe helyezésAz első alkalommal való használat e
Page 15 - Napi használat
Elektromos csatlakoztatásA mosógépet kizárólag 230 V-os egyfázisú háló-zathoz szabad csatlakoztatni. Ellenőrizze a bizto-sítékot: 13 A 230 V esetén. A