Electrolux EUF10003W Guide de base
  • Télécharger
  • Ajouter à mon manuel
  • Imprimer
  • Page
    / 56
  • Table des matières
  • MARQUE LIVRES
  • Noté. / 5. Basé sur avis des utilisateurs
Vue de la page 0
upute za uporabu
návod k použití
instrukcja obsługi
informaţii pentru utilizator
návod na používanie
navodila za uporabo
Інструкція
Zamrzivač
Mraznička
Zamrażarka
Congelator
Mraznička
Zamrzovalnik
Морозильник
EUF10003W
Vue de la page 0
Résumé du contenu
Page 1 - EUF10003W
Page 2 - INFORMACIJE O SIGURNOSTI
Page 3 - 3) Ako je uređaj Frost Free
Page 4 - UPRAVLJAČKA PLOČA
Page 5 - ČIŠĆENJE I ODRŽAVANJE
Page 6 - POSTAVLJANJE
Page 7
Page 8 - BRIGA ZA OKOLIŠ
Page 9 - BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE
Page 10
Page 11 - OVLÁDACÍ PANEL
Page 12 - ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA
Page 13 - INSTALACE
Page 14 - 15mm 100mm
DANE TECHNICZNE Wymiary Wysokość 850 mm Szerokość 595 mm Głębokość 635 mmCzas utrzymywania temperatu-ry bez zasilania 13 hDane techniczne
Page 15 - 10) Pokud je součástí výbavy
15mm15mm 100mmZmiana kierunku otwierania drzwiWażne! Aby wykonać poniższe czynności,zalecamy skorzystanie z pomocy drugiej osoby,która przytrzyma drz
Page 16
Page 17
Page 18 - PANEL STEROWANIA
Page 19 - KONSERWACJA I CZYSZCZENIE
Page 20 - CO ZROBIĆ, GDY…
Page 21 - INSTALACJA
Page 22
Page 23 - OCHRONA ŚRODOWISKA
Page 24 - INFORMAŢII PRIVIND SIGURANŢA
Page 25 - 17) Dacă este prevăzut cu bec
Page 26 - PANOUL DE COMANDĂ
Page 27 - ÎNGRIJIREA ŞI CURĂŢAREA
Page 28 - INSTALAREA
Page 29
Page 30 - INFORMAŢII PRIVIND MEDIUL
Page 31 - BEZPEČNOSTNÉ POKYNY
Page 32 - 22) Ak sa používa žiarovka
Page 33
Page 34 - OŠETROVANIE A ČISTENIE
Page 35 - INŠTALÁCIA
Page 36
Page 37 - 25) Ak sa nachádza na
Page 38 - VARNOSTNA NAVODILA
Page 39 - 27) Če je predvidena luč
Page 40 - UPRAVLJALNA PLOŠČA
Page 41 - VZDRŽEVANJE IN ČIŠČENJE
Page 42 - NAMESTITEV
Page 43
Page 44 - SKRB ZA OKOLJE
Page 45
Page 46 - 32) Якщо лампа передбачена
ТЕХНІЧНІ ДАНІ Габарити Висота 850 мм Ширина 595 мм Глибина 635 ммТривалість виходу в робочийрежим 13 год.Технічна інформація міститься на
Page 47 - ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
15mm15mm 100mmЗміна напрямку відкривання дверцятВажливо! Для виконання нижченаведеноїпроцедури вам знадобиться помічник, якийбуде міцно тримати дверц